دانشگاه ,استان ,نظام ,کانادا ,هزینه ,خصوص ,نظام آموزشی ,آموزشی کانادا ,آموزش عالی ,خصوص نظام ,نظام آموزشی کانادا

نظام آموزشی کانادا یکی از پیشرفته ترین و معتبرترین نظام های آموزشی دنیا بوده و نگاهی ساده حتی به ظاهر و فضای فیزیکی مدارس و کالج های این کشور نشان می دهد که آموزش از اولویت بالایی برخوردار بوده و بودجه های هنگفتی در این خصوص هزینه می شود. اگر مایل هستید که اطلاعات بیشتری در خصوص نظام آموزشی کانادا داشته باشید به شما توصیه میکنم که فایل ذیل را مطالعه نمایید.

جزوه ای در خصوص نظام آموزشی کانادا

یکی از چیزهای واقعاْ عالی در کانادا و بخصوص استان کبک این است که این کشور بهشت دانشگاه ها و کالج ها به شمار می رود. به خصوص در استان کبک که بیش از ۲۰ دانشگاه و مرکز آموزش عالی وجود دارد که اولاْ هزینه پایینی را از دانشجوهای ساکن این استان اخذ می کنند و ثانیاْ این هزینه پایین رو نیز خود دولت محلی پرداخت میکنه و تازه کمک هزینه ای را هم به شما در مدت تحصیل می دهد که شرمنده پدر و مادر و خانواده نباشید. هنگامی که فارغ التحصیل شدید و کار پیدا کردید بعد از ۶ ماه اقساط بازپرداخت بخشی از این کمکی(بخش قابل توجهی از این پول به صورت بورس و بلاعوض می باشد) که دولت به شما داده است شروع می شود.(اگه کار پیدا نکنید؛ که طبیعتاْ پرداخت قسطی هم در کار نخواهد بود)

تعداد زیادی از دانشگاه های استان کبک به زبان فرانسه می باشند اما ۲ دانشگاه کنکوردیا و دانشگاه مگ گیل ۲ تا از معروفترین دانشگاه های دنیا که رتبه (Rank) بالایی نیز دارند در این استان و شهر مونترال واقع  هستند که خوشبختانه به زبان انگلیسی می باشند.

دانشگاه مک گیل در یکی از بهترین و گران قیمت ترین مناطق  شهر مونترال واقع شده است

دانشگاه مک گیل در یکی از بهترین و گران قیمت ترین مناطق  شهر مونترال واقع شده است

در ادامه مطالب می توانید فهرست دانشگاه های استان کبک را مشاهده نمایید امیدوارم که این اطلاعات مناسب و مفید برای شما بويژه افرادی که دنبال apply کردن هستن بخورد.

 

منبع اصلی مطلب : (Management Course) رشته مدیریت
برچسب ها : دانشگاه ,استان ,نظام ,کانادا ,هزینه ,خصوص ,نظام آموزشی ,آموزشی کانادا ,آموزش عالی ,خصوص نظام ,نظام آموزشی کانادا
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : نظام آموزش عالی در کانادا